Hakkımızda

Uluslararası hava, kara ve deniz yaşımacılığı, sigorta hizmetleri, antrepo hizmetleri ile teşvik ve yatırım danışmanlığı konularını kapsayan geniş hizmet alanlarının tümünde etkin ve düzeyli hizmet veren entegre bir yapı oluşturma çabalarının ürünüdür.
 
Geçmişte gümrüklerde çeşitli görevlerde uzun yıllar hizmet vermiş, A Grubu Karneli Gümrük Müşavirleri tarafından kurulmuştur.
 
İstanbul Atatürk Hava Limanı Gümrük, Halkalı Gümrük, Haydarpaşa ve Erenköy Gümrükleri başta olmak üzere; Kara, Hava ve Deniz gümrüklerinin tamamında ithalat ve ihracat ile ilgili tüm işlemleri deneyimli personel, ve gümrük bilgisayarlarına online bağlı EDI (Electronic Data Interchange) sistemi olarak adlandırılan Elektronik Veri Değişim sistemiyle gerçekleşmektedir.
 
Vizyonumuz; Türkiye ve Dünya İlkelerindeki acentelerimizle birlikte tüm lojistik faaliyetleri yürütebilecek ve yönlendirebilecek, rekabet güce yüksek, lider firma olma hedefine ulaşmak.
 
Misyonumuz; Müşterilerimize; En ileri teknolojiyi kullanarak, yurt içi ve yurt dışı hava, kara, deniz ve demiryolu taşımacılığı ile gümrüklü, gümrüksüz depolama ve gümrükleme hizmetlerini en yüksek seviyede vererek, beklentilerinin de ötesinde doğru çözümler üretmek. Yarının koşullarını bugünden belirleyerek, çalışmalarımızın eğitim, bilgi ve morallerini en üst düzeyde tutmak.

© Copyright 2015 | Atak Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi